English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Samsung RF511 NY BA41-01473A Wyłącza się podczas instalacji

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych dokumentacji, a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu dokumentacji, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zamieszczanie linków do plików, znajdujących się na innych stronach internetowych.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  7. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung RF511 NY BA41-01473A Wyłącza się podczas instalacji


przez dggn 27 lipca 2020, 14:16
Witajcie,
Laptop jak w temacie podczas próby instalacji windows 10 wyłączył się. Teraz bez wyjątku czy instalacja win 10 czy win7 to się wyłącza w trakcie. Pasty termo zmienione. Co mogę sprawdzić ? Może ktoś miał taki problem ?

Re: Samsung RF511 NY BA41-01473A Wyłącza się podczas instalacji


przez Google Adsense [BOT] 27 lipca 2020, 14:16

#3 Re: Samsung RF511 NY BA41-01473A Wyłącza się podczas instalacji


przez dggn 11 grudnia 2020, 07:00
Pomogły porady z linku.

Re: Samsung RF511 NY BA41-01473A Wyłącza się podczas instalacji


przez Google Adsense [BOT] 11 grudnia 2020, 07:00

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: lock99, TripleH i 6 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.