English Polski Русский
FORUMDESC_GSM_SMARTPHONE_PDA_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji

przez Iwozar 6 grudnia 2018, 21:53
Witam

Moja kobieta zresetowała sobie telefon przez google , blokując go , ponieważ myślała , że zgubiła i oczywiście nie pamięta hasła do konta i telefon jest zablokowany.

Próbowałem wgrywać stock firmware przez Odina ale dalej jest zablokowany , mimo , że normalnie się nowe oprogramowanie wgrało.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji

przez Google Adsense [BOT] 6 grudnia 2018, 21:53

#2 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji

przez doktort 6 grudnia 2018, 23:09
Podaj wersje oprogramowania. Starsze wersje mają dziury (do obejrzenia na YT), które można wykorzystać do zdjęcia FRP. Nowsze wersje najprawdopodobniej będą zmuszały cię do wizyty w serwisie (Octopus FRP Tool obsługuje większość wersji softu). Gorzej będzie jak szanowna małżonka aktualizowała telefon na bieżąco. Z tego co wiem najnowsza wersja bootloadera nie jest jeszcze obsługiwana poprzez user partition ani przez engeneering mode. Pozdrawiam M.

#3 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji

przez Iwozar 6 grudnia 2018, 23:18
No wlasnie wychodzi na to , ze jest najnowsza wersja.

7.0/NRD90M/G928TUVS6ERH1

RP SWREV : B:6 K:1 S:2

doktort napisał(a): Gorzej będzie jak szanowna małżonka


Jeszcze nie małżonka ;)

Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji

przez Google Adsense [BOT] 6 grudnia 2018, 23:18

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.