• Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych dokumentacji, a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu dokumentacji, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zamieszczanie linków do plików, znajdujących się na innych stronach internetowych.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  7. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Iwozar 6 grudnia 2018, 21:53
Witam

Moja kobieta zresetowała sobie telefon przez google , blokując go , ponieważ myślała , że zgubiła i oczywiście nie pamięta hasła do konta i telefon jest zablokowany.

Próbowałem wgrywać stock firmware przez Odina ale dalej jest zablokowany , mimo , że normalnie się nowe oprogramowanie wgrało.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Google Adsense [BOT] 6 grudnia 2018, 21:53

#2 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez doktort 6 grudnia 2018, 23:09
Podaj wersje oprogramowania. Starsze wersje mają dziury (do obejrzenia na YT), które można wykorzystać do zdjęcia FRP. Nowsze wersje najprawdopodobniej będą zmuszały cię do wizyty w serwisie (Octopus FRP Tool obsługuje większość wersji softu). Gorzej będzie jak szanowna małżonka aktualizowała telefon na bieżąco. Z tego co wiem najnowsza wersja bootloadera nie jest jeszcze obsługiwana poprzez user partition ani przez engeneering mode. Pozdrawiam M.

#3 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Iwozar 6 grudnia 2018, 23:18
No wlasnie wychodzi na to , ze jest najnowsza wersja.

7.0/NRD90M/G928TUVS6ERH1

RP SWREV : B:6 K:1 S:2

doktort napisał(a): Gorzej będzie jak szanowna małżonka


Jeszcze nie małżonka ;)

#4 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez gathor 28 stycznia 2019, 11:25
Wizyta w serwisie Samsunga jest nieunikniona. W tej chwili nie ma narzędzi, które pozwolą na obejście FRP w Androidzie 7
Polecam mieć przy sobie dowówd zakupu, gdyż polityka Samsunga nie zezwala na odblokowanie FRP bez niego pod groźbą utraty akredytacji.

#5 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Iwozar 3 lutego 2019, 22:53
gathor napisał(a):Wizyta w serwisie Samsunga jest nieunikniona. W tej chwili nie ma narzędzi, które pozwolą na obejście FRP w Androidzie 7
Polecam mieć przy sobie dowówd zakupu, gdyż polityka Samsunga nie zezwala na odblokowanie FRP bez niego pod groźbą utraty akredytacji.


Ale dowod zakupu skad ??

#6 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Usunięty Użytkownik 576 4 lutego 2019, 11:53
Jeszcze nie spotkałem telefonu na androidzie z którego nie da się usunąć frp .A Samsungi to już chyba najłatwiej kwestia wiedzieć co się robi .Zanieś do kumatego serwisu zrobią czy po kablu czy ręcznie.

#7 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez gathor 4 lutego 2019, 15:57
Iwozar napisał(a):Ale dowod zakupu skad ??
Ze sklepu, lub umowa jeśli w abonamencie.

misiekelk napisał(a):Zanieś do kumatego serwisu zrobią czy po kablu czy ręcznie.
Po co ryzykować rootowanie lub uwalenie telefonu, skoro Samsung robi to za darmo? Istnieje sporo narzędzi do zdejmowania FRP, to fakt. Skąd wiesz natomiast co instalujesz w telefonie razem z nimi, zwłaszcza w epoce gdzie telefon służy nam m.in. jako najszybszy dostęp do banku?

#8 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Iwozar 4 lutego 2019, 17:33
misiekelk napisał(a):Jeszcze nie spotkałem telefonu na androidzie z którego nie da się usunąć frp .A Samsungi to już chyba najłatwiej kwestia wiedzieć co się robi .Zanieś do kumatego serwisu zrobią czy po kablu czy ręcznie.


To pokaż mi firmware , który mogę wgrać. Z tego co wiem , na ten moment się nie da . Albo o czymś innym rozmawiamy albo ja czegoś nie rozumiem.

#9 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Usunięty Użytkownik 576 4 lutego 2019, 21:08
Nic nie trzeba rotować dobrać combination plik pod wersję boot i wgrać odpowiednie firmware kawałkami .I trzeba mieć boxy i trochę pojęcia .Telefon po tych zabawach i tak jest czysty więc instalujemy wszystko na czysty fon.Jak coś zapraszam może pomoge zdalnie.

#10 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez gathor 4 lutego 2019, 21:22
Kolego misiekelk, kolega sprawdzi mój podpis i jeszcze raz się zastanowi nad tymi boxami, czy aby na pewno nie trzeba rootowac i czy na bank sofsofty są tak czyste.
Mamy w naturze analizować wszystko co pojawia się w necie i wydawać stosowne łatki zabezpieczające przed zdejmowaniem zabezpieczeń.
Informacji w necie pojawia się co chwila cała masa i są tak samo wiarygodne jak zdejmowanie icloud w iphoneach ;) (A już przynajmniej większość z nich, bo część z nich działa do wydania następnej aktualizacji)

#11 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Usunięty Użytkownik 576 4 lutego 2019, 22:13
Jeśli nie zrobicie w Samsungu jak jest w to blokowane apple to zawsze da się soft zaniżyć do tej wersji aby to odblokować.Na razie jeszcze nie miałem szt której się nie dało połamać łącznie z note 9 czy s9 potem 4-0 plikowy soft i fon do klienta.Nawet te blokady Rmm też się da.W najgorszym przypadku kupię loga i zrobię softem którym robicie w serwisie.

#12 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez gathor 27 lutego 2019, 18:02
misiekelk napisał(a):kupię loga i zrobię softem którym robicie w serwisie.

I rozumiem, że kody jednorazowe, które są ważne określony czas również kupisz? Chyba coś się nie do końca dogadujemy. Softów, które my używamy prawdopodobnie kolega na oczy nie widział, lub mówi o tych, które przestały działać 2 lata temu.
Kolejną ciekawostką jest downgrade softu w Note9 bez nabijania KNOXa... Trochę tutaj kolega pojechał za daleko...

#13 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez doktort 3 października 2019, 22:18
Nie ma z tym problemu. Ważne są binaria. Jeśli w obrębie danych binariów jest soft z wcześniejszą wersją androida to bez problemu można zaniżyć soft. Jeśli nie ma to pech. B.R. doktorT

#14 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Iwozar 18 października 2019, 14:57
Czy ktoś coś pomoże na dzień dzisiejszy, bo nadal mam telefon zablokowany.

#15 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Usunięty Użytkownik 576 20 października 2019, 00:58
Po kabelku trzeba telefon w ręku.Zdalnie wykupić loga do serwera online.Lub solucje z Youtube.

#16 Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Vogelek23 20 października 2019, 15:00
Przyznam, że g*** rozumiem z tej dyskusji. A w zasadzie to nie ja g*** rozumiem, tylko dyskusja jest mętna, jak błota Polesia. Zero konkretów, za to udowadnianie wyższości jednego nad drugim i wyścigi kto ma większy zasób wiedzy tajemnej. Jeśli koledzy wiedzą, ale nie chcą powiedzieć, to po co w ogóle udzielać się w temacie? Wątek zamykam, bo z tej mąki chleba nie będzie - pogódź się z tym, kolego Iwozar.

Re: Samsung Galaxy S6 Edge+ - FRP Lock. Brak solucji


przez Google Adsense [BOT] 20 października 2019, 15:00

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
cron