FORUMDESC_TABLET_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung Galaxy Note Pro 12.2" SM-P905 - nie ładuje baterii

przez ksuchy 28 stycznia 2018, 18:10
Tablet jak w temacie nie ładuje baterii. Tzn. pokazuje ze ładuje ale poziom naładowania baterii nie zmienia się.
Włączony pobiera 0.65A a po pewnym czasie spada do 0,08A. Wyłączony pobiera 0,45A.
Jak ktoś dysponuje schematem to byłbym wdzięczny za poratowanie.

#2 Re: Samsung Galaxy Note Pro 12.2" SM-P905 - nie ładuje baterii

przez mmike 29 stycznia 2018, 23:39
Bateria sprawna? Ile ma %? Próbowałeś podładować zewnętrznym źródłem a później w tablecie?

#3 Re: Samsung Galaxy Note Pro 12.2" SM-P905 - nie ładuje baterii

przez ksuchy 8 lutego 2018, 19:00
Generalnie sprawa wygląda tak ze bateria jest ładowana ale tablet nie pokazuje zmiany % naładowania. To co jeszcze zaobserwowałem to np. gdy table pokazuje naładowanie w 40% i na jakiś czas podłączymy do ładowania a następnie powiedzmy po 15 min. odłączymy ładowarkę i baterię od płyty a następnie podepniemy baterię i włączymy tablet to będzie wskazywał % naładowania 45%. I w ten sposób możemy dojść do momentu ze tablet pokaże naładowanie na 100%

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.