Forum ELVIKOM

Forum ELVIKOM

Forum poświęcone profesjonalnym naprawom sprzętu komputerowego

English  Polski  Русский 

Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 #1   Tytuł: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 8 czerwca 2017, 12:37 
Witam
Udostępniam programik napisany przez kolegę na moje potrzeby. Program przeszukuje wskazany wsad bios odnajduje klucz, podaje index gdzie klucz występuje i może również "wkleić" go do nowego wsadu - wskazany wsad nie jest modyfikowany tworzona jest jego kopia. Zapraszam do pobierania :D

Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Tytuł: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 8 czerwca 2017, 12:37 

#2   Tytuł: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 8 czerwca 2017, 15:09 
Sprawdzałem na kilku wsadach i jak na tą chwilę działa jak należy.

Ostatnio edytowano 9 czerwca 2017, 05:48 przez novitech, łącznie edytowano 1 raz

Jeśli skorzystałeś z mojej pomocy na Forum, możesz w ramach podziękowania wspomóc jego rozwój.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

#3   Tytuł: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 9 czerwca 2017, 03:54 
Dzięki, pozdrów kolegę, jest dobrze.

#4   Tytuł: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 29 listopada 2017, 15:12 
Jak tym programem szukać klucza?

#5   Tytuł: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 29 listopada 2017, 19:29 
jacekczel napisał(a):
Jak tym programem szukać klucza?
No naprawdę, masz z tym problem??? :wtf: Przecież tam jest JEDEN GUZIK do odczytu klucza!
1. Wciskasz WCZYTAJ KLUCZ PRODUKTU.
2. Wskazujesz plik z wsadem BIOS (zgranym z kości Flash programatorem) i program wyświetla klucz Windows (o ile klucz jest we wsadzie).

#6   Tytuł: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 30 listopada 2017, 22:36 
Przepraszam za głupie pytanie. W między czasie ściągnąłem inny program do wczytywania biosu i tam nie było nic o szukani klucza win. Pomyliłem instalki. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

Tytuł: Re: Re: Program do do odczytu Windows Key i przeniesienia do nowego wsadu
PostNapisane: 30 listopada 2017, 22:36 

Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]