English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du) Italiano Українська
  • OMEGA mid7505 - brak ikonek na dole i rozwijanego menu u góry

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych dokumentacji, a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu dokumentacji, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zamieszczanie linków do plików, znajdujących się na innych stronach internetowych.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  7. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 OMEGA mid7505 - brak ikonek na dole i rozwijanego menu u góry


przez kazzzjdm 10 października 2023, 13:55
Cześć. Mam dość nietypowy problem, nigdy się z tym nie spotkałem.
Tablet OMEGA mid7505 SUPERNOVA 2.0.
Klient kupił kiedyś jako nowy, przeleżał a teraz chce go uruchomić. Problem polega na tym że na dole ekranu nie ma ikonek androida typu POWRÓT, Menu główne, Podgląd uruchomionych aplikacji.
Drugi problem to z góry nie wyciąga się menu androidowe. Nie ma paska powiadomień ani godziny daty. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych z menu androida i z ukrytego (przycisk power i vol+) i nic to nie zmieniło. Jest jakieś łatwe rozwiązanie tego problemu czy tablet na śmieci?
Obrazek

Re: OMEGA mid7505 - brak ikonek na dole i rozwijanego menu u góry


przez Google Adsense [BOT] 10 października 2023, 13:55

#2 Re: OMEGA mid7505 - brak ikonek na dole i rozwijanego menu u góry


przez janstop84 26 listopada 2023, 14:01
Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne.

Re: OMEGA mid7505 - brak ikonek na dole i rozwijanego menu u góry


przez Google Adsense [BOT] 26 listopada 2023, 14:01
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
cron