English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du) Italiano Українська
  • Urządzenie wielof. Brother DCP-J105 bład skanera AF

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych dokumentacji, a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu dokumentacji, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zamieszczanie linków do plików, znajdujących się na innych stronach internetowych.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  7. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1Urządzenie wielof. Brother DCP-J105 bład skanera AF


przez Lesio23 27 lutego 2023, 09:18
Witam,

Mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP-J105, a mianowicie pojawia się błąd AF skanera i ten "znany dźwięk podczas pojawiania się błędu. Wymieniłem taśmę skanera ale to nie pomogło. Co mogę i powinienem jeszcze sprawdzić ?

Za pomoc w rozwiązaniu problemu proponuje 80 zł.

Pozdrawiam

Re: Urządzenie wielof. Brother DCP-J105 bład skanera AF


przez Google Adsense [BOT] 27 lutego 2023, 09:18

#2 Re: Urządzenie wielof. Brother DCP-J105 bład skanera AF


przez Lesio23 13 marca 2023, 16:24
Zamykam temat. Sprzęt oddany klientowi bez naprawy.

Re: Urządzenie wielof. Brother DCP-J105 bład skanera AF


przez Google Adsense [BOT] 13 marca 2023, 16:24

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.