English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du) Italiano
  • KOLORY NOWEGO STYLU FORUM

#1 KOLORY NOWEGO STYLU FORUM


by Vogelek23 3 September 2018, 01:04
Witajcie,

Wdrożyłem od dawna planowaną (i z różnych przyczyn odkładaną w czasie) możliwość dostosowania kolorystyki forum do własnych potrzeb. Chciałbym tu od razu zaznaczyć, że kolorystyka, którą proponuję, jest "testowa", tzn. poszczególne kolory mogą być zmieniane lub usuwane, a także mogą być dodawane inne kolory. Proszę o pisanie do mnie Prywatnych Wiadomości, jeśli uważacie, że jakiś kolor powinien zostać dodany, usunięty lub zmieniony (i dlaczego tak uważacie).

Uwaga: zmiana koloru stylu dotyczy wyłącznie nowego stylu Elvikom i nie jest dostępna dla stylu AeroBlack. Wybrany kolor forum dostępny jest po zalogowaniu się do forum - jest to ustawienie spersonalizowane, osobne dla każdego Użytkownika. Po wylogowaniu forum będzie miało kolor domyślny (czyli pomarańczowy).

Zmiana koloru stylu dostępna jest w Panelu Użytkownika -> zakładka Ustawienia Forum -> menu Ustawienia Prywatne. Po wybraniu koloru należy wcisnąć przycisk WYŚLIJ, aby zapisać ustawienia:

Image

Mam nadzieję, że niniejsza modyfikacja oraz proponowane kolory przypadną Wam do gustu. Liczę na Wasze opinie i komentarze, wysyłane w Prywatnych Wiadomościach.

Re: KOLORY NOWEGO STYLU FORUM


by Google Adsense [BOT] 3 September 2018, 01:04

#2 Re: KOLORY NOWEGO STYLU FORUM


by Vogelek23 2 November 2019, 01:38
Z uwagi na treść tego wątku: zmiany-w-opcjach-kolorow-szablonu-graficznego-elvikom-t56482.html - powyższe staje się nieaktualne. Gama kolorystyczna jest już niedostępna.

Re: KOLORY NOWEGO STYLU FORUM


by Google Adsense [BOT] 2 November 2019, 01:38

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

_______________________________
All rights reserved. Unauthorised copying of this website's content or any of its part is strictly forbidden.
Any trademarks, brand names, products or services published on this website belong to their legal owners, are copyrighted and used for information purposes only.