English Polski Русский
FORUMDESC_FORUM_NEWS

#1Zmiany w opcjach kolorów szablonu graficznego Elvikom

przez Vogelek23 29 kwietnia 2019, 00:04
Witam,

Ostatnio w Prywatnych Wiadomościach od Was pojawiały się liczne prośby, dotyczące opcji kolorystycznych szablonu graficznego Elvikom. Większość osób zarzucało mi, że zamiast tworzyć 9 różnych wariantów kolorystycznych, które "są nudne jak flaki z olejem" oraz "mocno biją po oczach" (to cytaty z Waszych wiadomości), gdy przegląda się forum w godzinach wieczornych i nocnych, powinienem pomyśleć o czymś na kształt dostępnego w systemie macOS 10.14 przełącznika kolorów jasny-ciemny).

Postanowiłem wyjść naprzeciw tym prośbom. Usunąłem wszystkie dodatkowe (poza domyślnym) opcje kolorów, dostępne dla szablonu Elvikom i zastąpiłem je opcją "ciemny". Od teraz każdy z Was może ustawić sobie tę opcję w Panelu Użytkownika -> Ustawienia forum:

Obrazek

Tak wygląda forum po przełączeniu na ciemny schemat kolorów:

Obrazek

----------

W przypadku napotkania niepoprawnego wyświetlania któregokolwiek z elementów ciemnego schematu kolorów (np. elementy w negatywie, bardzo słabo widoczny lub nieczytelny tekst, zbyt kontrastowe elementy), bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich tego typu problemów w dziale PROBLEMY Z FORUM.

Re: Zmiany w opcjach kolorów szablonu graficznego Elvikom

przez Google Adsense [BOT] 29 kwietnia 2019, 00:04