English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Nie widać plików zrzuconych na innym Windows

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


przez inereusz 9 czerwca 2018, 08:25
Witam, uszkodził się dysk odzyskałem dane zapisałem na komputerze z Windowsem 10 podłączyłem nowy dysk z zainstalowanym już Win 8 bing i zrzuciłem na wolną partycję odzyskane dane. Po uruchomieniu Windows 8 na właściwym komputerze widzimy zajęte dane lecz brak plików. Stosowałem chkdsk /f /r i nie pomogło.
Ma ktoś na to sposób?

Re: Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


przez Google Adsense [BOT] 9 czerwca 2018, 08:25

#2 Re: Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


przez rager24 11 czerwca 2018, 16:33
Spotkałem się z tym problemem kilka razy zanim zrozumiałem w czym problem. Problemem jest tutaj szybkie uruchamianie w Windowsie 8/8.1/10. Musisz usunąć spod komputera z Windowsem 10 te dane z nowego dysku, wystartować Windows 8 i wyłączyć w systemie szybkie uruchamianie. Następnie zamknąć normalnie system i dopiero wtedy wkleić z powrotem dane na dysk z Windowsem 8. Po wystartowaniu systemu wszystkie dane powinny być widoczne i wtedy możesz włączyć znowu opcję szybkiego uruchamiania.
Obrazek

Re: Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


przez Google Adsense [BOT] 11 czerwca 2018, 16:33
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.