English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Jak zresetować Soft Ipada do ustawień fabrycznych

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Jak zresetować Soft Ipada do ustawień fabrycznych


przez kowalcook 7 marca 2020, 14:06
Witam, na wstępie przepraszam za laickie pytanie, ale uczciwie powiem że z platformą z jabłkiem mam praktycznie 0 doświadczenie (musi być ten pierwszy raz) . Trafił mi się IPad i klient poprosił abym zresetował go do ustawień fabrycznych, ponieważ zaczął wolno chodzić i niektóre aplikacje się wieszają.
Mam pin to tabletu ale niestety nie mam hasła do appleId.
Mam w związku z tym pytanie jak, najprostszym sposobem, wytłumaczone "łopatologicznie" zresetować to cholerstwo do ustawień fabrycznych. :)
Jakoś tak mam wrażenie że ta platforma jest dziwna, może dlatego że praktycznie nie miałem z nią do czynienia i starałem się ją omijać szerokim łukiem.

Czy jak wykonam wylogowanie z Icloud na tablecie usuwając wszystkie dane, to czy będę mógł wykonać reset bez tego hasła z ustawień tableta, czy poprosi mnie o hasło aby móc to wylogować ?
Czy jest jakaś metoda serwisowa coś jak w androidzie ?

z góry dzięki za wyrozumiałość i za radę

Re: Jak zresetować Soft Ipada do ustawień fabrycznych


przez Google Adsense [BOT] 7 marca 2020, 14:06

#2 Re: Jak zresetować Soft Ipada do ustawień fabrycznych


przez Vogelek23 7 marca 2020, 15:03
Jeśli iPad jest dodany do konta Apple, to nie zresetujesz go do ustawień fabrycznych bez dostępu do tego konta (musiałbyś przed zresetowaniem usunąć tego iPada z konta Apple). Znaczy zresetujesz, ale nie wykonasz aktywacji podczas ustawiania iPada. Poza tym, bez hasła do konta, powiązanego z iPadem, nie wylogujesz się z iCloud.

Re: Jak zresetować Soft Ipada do ustawień fabrycznych


przez Google Adsense [BOT] 7 marca 2020, 15:03
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.