English Polski Русский
FORUMDESC_TV_AUDIO_VIDEO_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Jak zaprogramować 25Q40AVSIG

przez bpjl 16 maja 2018, 07:16
Czy mogę zaprogramować kość z tematu - 25Q40AVSIG programatorem TL866CS? Nie potrafię znaleźć który chip wybrać w programie MiniPro. Sprawa dotyczy monitorka do kamery cofania więc jeśli to zły dział proszę o przeniesienie do właściwego.

Obrazek

Re: Jak zaprogramować 25Q40AVSIG

przez Google Adsense [BOT] 16 maja 2018, 07:16

#2 Re: Jak zaprogramować 25Q40AVSIG  [ROZWIĄZANY]

przez matic 16 maja 2018, 08:31
Hello!

Try to choose the chip "BG25Q40A @SOIC8".
If you will get an error that the chip ID does not match, uncheck the "Check ID" option.

Obrazek

#3 Re: Jak zaprogramować 25Q40AVSIG

przez bpjl 16 maja 2018, 18:10
The choice of BG25Q40A @ SOIC8 was correct. I did not have to disable Check ID. Thank you for your help.

Re: Jak zaprogramować 25Q40AVSIG

przez Google Adsense [BOT] 16 maja 2018, 18:10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.