English Polski Русский Slovenščina
  • Zmiana w sposobie logowania do forum - nowa opcja

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1Zmiana w sposobie logowania do forum - nowa opcja


przez Vogelek23 16 czerwca 2019, 03:31
Witam serdecznie,

W dniu dzisiejszym wprowadziłem zmianę w sposobie logowania do forum - a właściwie dodałem nową opcję. Od teraz możecie logować się do forum także za pomocą adresu e-mail, równorzędnie z dotychczasowym logowaniem za pomocą nazwy użytkownika.

Zmiana ma na celu ułatwienie logowania głównie dla osób, którym zdarza się zapomnieć nazwę użytkownika - często bowiem używamy jednego adresu e-mail przy rejestracji kont na różnych stronach internetowych, lecz ze względów bezpieczeństwa bądź ochrony prywatności używamy do rejestracji różnych "nicków". Drugim powodem wdrożenia tej zmiany jest fakt, że wszystkie duże serwisy internetowe czy społecznościowe oferują logowanie przy użyciu adresu e-mail - nie chcąc "odstawać" od tej czołówki, a także kładąc szczególny nacisk na Waszą wygodę obsługi forum, zadecydowałem o wdrożeniu powyższej modyfikacji. Mam nadzieję, że przypadnie Wam ona do gustu.

Obrazek

Re: Zmiana w sposobie logowania do forum - nowa opcja


przez Google Adsense [BOT] 16 czerwca 2019, 03:31
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.