• Z170 OC Formula/A/ASRK ; Czy AsRock przyjmie płytę na naprawę gwarancyjną?

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Z170 OC Formula/A/ASRK ; Czy AsRock przyjmie płytę na naprawę gwarancyjną?


przez Marcinas35 16 czerwca 2017, 14:20
Szukam informacji na temat:
Zasad udzielania gwarancji przez producenta AsRock.
Płyta jest używana niestety niesprawna, płytę mam bez dowodu zakupu.
Zakładam, że ze względu na to, żę jest to świeża płyta posiada gwarancję. Niestety nie wiem nawet z jakiej dystrybucji pochodzi: PL, EU, USA czy z Chin...
Czy mam szansę, zę asrock przyjmie mi płytę na gwarancji a w przypadku braku dowodu zakupu czy mam szanse na uzyskanie informacji z jakiej dystrybucji pochodzi płyta ( być może udało by mi się uzyskać duplikat dokumenty zakupu).
Dziękuję.

Re: Z170 OC Formula/A/ASRK ; Czy AsRock przyjmie płytę na naprawę gwarancyjną?


przez Google Adsense [BOT] 16 czerwca 2017, 14:20

#2 Re: Z170 OC Formula/A/ASRK ; Czy AsRock przyjmie płytę na naprawę gwarancyjną?


przez Lesio23 16 czerwca 2017, 19:32
Reklamacja Asrock odbywa się poprzez odsyłkę do dystrybutora, nie spotkałem się nigdy aby ktoś wysyłał do Asrocka bezpośrednio.

http://event.asrock.com/tsd.asp wypełnij formularz, a może coś więcej się dowiesz.

Re: Z170 OC Formula/A/ASRK ; Czy AsRock przyjmie płytę na naprawę gwarancyjną?


przez Google Adsense [BOT] 16 czerwca 2017, 19:32
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.