FORUMDESC_GAMING_CONSOLE_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 XBOX 360 - Wisi na logo xbox

przez fifi88 17 grudnia 2017, 23:50
Witam, mam problem z xbox 360 płyta corona.
Konsola uruchamia się jednak zatrzymuję się na pierwszym białym logo z xbox360 i tak stoi.
Próbowałem z usb wrzucić nowy dashboard uruchomił się, pasek postępu poleciał do końca i po ponownym uruchomieniu znowu to samo.
Nie zależnie czy dysk jest w konsoli czy nie.
Odczytałem i zapisałem nand ponownie programatorem ale bez rezultatu.
Podgrzałem diagnostycznie cpu i SB, ale to także nie przyniosło żadnego efektu.

Prosił bym o pomoc.

#2 Re: XBOX 360 - Wisi na logo xbox

przez xlim 10 stycznia 2018, 23:34
Miałem kiedyś podobny problem. Pomogła wymiana pamięci NANA na nowy układ, możesz też spróbować zrobić reflow pamięci.

Próbowałeś wywołać kod błędu?

#3 Re: XBOX 360 - Wisi na logo xbox

przez fifi88 17 stycznia 2018, 21:11
Temat do zamknięcia, konsola odebrana przez klienta nie zrobiona.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.