English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • xBox 360 płyta x862605-002 nie włącza się

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 xBox 360 płyta x862605-002 nie włącza się


przez scarman20 17 czerwca 2020, 19:02
Witam. Zakupiłem sobie konsolę która miała usterkę w postaci czerwonej diody po włączeniu. Wykonałem reflow GPU i po tej operacji konsola przestała się w ogóle włączać. Nie mam doświadczenia z konsolami oraz nie naprawiam ich, ale zapłaciłem za nią tak śmieszne pieniądze że postanowiłem spróbować a nóż się uda ;)
Z tego co udało mi się znaleźć na forum to brakuje mi napięć 3V oraz 1V. Jedyne napięcie jakie mam to 5V na L5B1, U5A2 oraz na U5A1. Co mogło pójść nie tak? :) Czy w przypadku przegrzania GPU lub mostka mogą zaniknąć te napięcia? Czy jeśli któryś z tych układów powoduje taką usterkę to czy po zdjęciu ich powinno powrócić napięcie 3V/1V ?

Re: xBox 360 płyta x862605-002 nie włącza się


przez Google Adsense [BOT] 17 czerwca 2020, 19:02

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.