English Polski Русский Slovenščina
  • Witam z Mazowsza

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Witam z Mazowsza


przez Kuba567 30 października 2013, 22:05
Witam!

Mam na imię Kuba, mam 23 lata. Ogólnie już od dawna zacząłem zabawę z elektroniką samochodową, przy okazji spolszczam systemy nawigacji w autach oraz licznikach samochodowych. Od jakiegoś czasu zacząłem zabawę z laptopami. Gdyby ktoś potrzebował pomocy proszę pisać, liczę na pomoc z waszej strony jeśli chodzi o laptopy.

Pzdr

Re: Witam z Mazowsza


przez Google Adsense [BOT] 30 października 2013, 22:05

#2 Re: Witam z Mazowsza


przez Vogelek23 31 października 2013, 00:59
Witamy Kolegę serdecznie.

Przy okazji poinformuję/przypomnę, że na naszym forum w dobrym tonie jest opisanie metody rozwiązania problemu przed zamknięciem tematu (w związku z tym postem: viewtopic.php?p=108580#p108580).
W takich przypadkach jak ten z linku (gdzie problem jest rozwiązany, ale autor nie zamieścił opisu naprawy) tematy zwykle przenoszone są do Kosza, z uwagi na brak wartości merytorycznej i dydaktycznej - przy czym traci się również punkty, uzyskane za dyskusję w takim temacie.
Proszę zatem o tym pamiętać.

Re: Witam z Mazowsza


przez Google Adsense [BOT] 31 października 2013, 00:59
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.