English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Witam wszystkich

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Witam wszystkich


przez DDK15 15 kwietnia 2019, 16:25
Chciałbym przywitać całe grono forumowiczów. Jestem pod wrażeniem ilości wiedzy jaka płynie z tego forum :shock: . Pracuję w serwisie komputerowym 3,5 roku i po zobaczeniu jakie cuda tutaj robicie to uważam się za amatora :lol: . Mam nadzieję, że z Wami uda mi się zadowolić nie jednego klienta oraz pozyskać dużo wiedzy :)

Re: Witam wszystkich


przez Google Adsense [BOT] 15 kwietnia 2019, 16:25

#2 Re: Witam wszystkich


przez Vogelek23 15 kwietnia 2019, 21:50
Witamy Cię w naszych skromnych progach, DDK15! Trzymamy mocno kciuki za to, aby forum pomogło Ci rozwinąć Twoje zainteresowania elektroniką, i aby elektronika stała się Twoją pasją - tak, jak jest naszą :)
Ja jestem Łukasz i jestem administratorem forum - w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub zwykłej ciekawości jak działa forum, jestem do dyspozycji poprzez Prywatną Wiadomość.

Re: Witam wszystkich


przez Google Adsense [BOT] 15 kwietnia 2019, 21:50
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.