English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Witam :)

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Witam :)


przez Furcek 31 grudnia 2015, 09:24
Cześć mam na imię Patryk i pochodzę z województwa Opolskiego. Jestem studentem Elektrotechniki i aktualnie zajmuję się moją pracą inżynierską. Moją pasją są nowinki elektroniczne, a od niedawna zainteresowałem się serwisem. Prądem zaraził mnie ojciec który jest elektrykiem, w wolnych chwilach pomagam mu w zawodzie. Mam nadzieje że forum pomoże mi zaktualizować bazy danych w mojej głowie! Niech moc będzie z wami!

Re: Witam :)


przez Google Adsense [BOT] 31 grudnia 2015, 09:24
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.