• Witam serdecznie

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Witam serdecznie


przez denis1115 7 kwietnia 2021, 22:09
Hej, mam na imię Denis. Od 4 lat pracuje w firmie produkującej płytki elektroniczne do różnych urządzeń, moje stanowisko to elektronik, gdzie zajmuje się analizą obwodów, ich naprawą oraz testowaniem.
Ostatnimi czasy zacząłem skupować sobie różnego rodzaju sprzęt do domu, od cyfrowego mikroskopu (z aliexpress :D ) po stacje lutowniczą wep z hot airem z myślą, że poza pracą elektroniką zajmę się w domu i na swoje możliwości coś naprawie.

Mam nadzieję, że to forum będzie moim źródłem inspiracji, że się dużo dowiem od osób z większym doświadczeniem a przy okazji na własne możliwości też komuś pomogę z problemem :)

Pozdrawiam :)

Re: Witam serdecznie


przez Google Adsense [BOT] 7 kwietnia 2021, 22:09

#2 Re: Witam serdecznie


przez Vogelek23 7 kwietnia 2021, 23:00
Witamy młodsze pokolenie i naszego przyszłego gwaranta emerytalnego w naszych skromnych progach :)

Re: Witam serdecznie


przez Google Adsense [BOT] 7 kwietnia 2021, 23:00
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.