English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Tworzenie wsadu biosu

#1 Tworzenie wsadu biosu


przez Kamar15 31 lipca 2020, 22:09
Witam
Chcę utworzyć wsad biosu, korzystam z poradnika tutorial-jak-rozpakowac-bios-phoenix-a-fl1-fl2-t4956.html za pomocą UniwersalExtractor'a wyciągnąłem pliki z rozszerzeniami FL1 i FL2, następnym punktem jest Rozpakować pliki za pomocą programu e_bcpvpw.exe, w ogóle nie rozumiem tego polecenia, jak mam to zrobić? Pytanie może i głupie ale jestem totalnie początkujący i proszę o wyrozumiałość

Re: Tworzenie wsadu biosu


przez Google Adsense [BOT] 31 lipca 2020, 22:09

#2 Re: Tworzenie wsadu biosu


przez Vogelek23 1 sierpnia 2020, 04:17
Kamar15 napisał(a):Rozpakować pliki za pomocą programu e_bcpvpw.exe, w ogóle nie rozumiem tego polecenia, jak mam to zrobić?
W instrukcji masz w tagu CODE podaną komendę, którą masz wpisać w wierszu poleceń/terminalu, aby program e_bcpvpw.exe utworzył plik z rozszerzeniem ROM.

Kamar15 napisał(a):Pytanie może i głupie ale jestem totalnie początkujący i proszę o wyrozumiałość
Wyrozumiałość jest tam, gdzie jest choćby podstawowa wiedza. To jakby skakać z 10-metrowej trampoliny, gdy jeszcze nigdy nie pływałeś w wodzie. To duży błąd, bo w taki sposób nic się nie nauczysz. Jeśli chcesz być w tym dobry, chcesz się nauczyć - zacznij od podstaw, a nie od d*** strony ;)

Re: Tworzenie wsadu biosu


przez Google Adsense [BOT] 1 sierpnia 2020, 04:17

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.