English Polski Русский
FORUMDESC_GPS_NAVIGATION_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 TomTom Go, resetuje się przy wyborze głosów

przez mati4 22 kwietnia 2014, 07:25
Witam,
TomTom Go, data produkcji: maj 2008. Resetuje się przy wyborze głosów, zaraz na początku menu startowego. Nie ma opcji ominięcia wyboru głosu. Wybór innego głosu nie pomaga. Nie zgłasza się po podłączeniu do komputera. TomTom Home nie widzi żadnego urządzenia. Bateria Ładuje przy podłączeniu do komputera, jak i ładowarki samochodowej. Próby resetu za pomocą przytrzymania przycisku "power", nie skutkują - cały czas ten sam problem.

Re: TomTom Go, resetuje się przy wyborze głosów

przez Google Adsense [BOT] 22 kwietnia 2014, 07:25

#2 Re: TomTom Go, resetuje się przy wyborze głosów

przez etypecie 25 kwietnia 2014, 18:48
Spróbuj przytrzymać power przez 25 sekund i powinna się zresetować do ustawień fabrycznych. Ewentualnie jeśli masz schowany reset w obudowie wciśnij go czymś cienkim przez 10 sekund. 2008 rok mało mówi o urządzeniu.

Głównie chodzi o dostanie się do folderu mapy nawigacji i usunięciu z niego pliku mapsettings.cfg. Być może przez uszkodzony kabel/gniazdo nie może wykryć jej komputer.

W jaki sposób się to stało?

Re: TomTom Go, resetuje się przy wyborze głosów

przez Google Adsense [BOT] 25 kwietnia 2014, 18:48

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.