English Polski Русский
FORUMDESC_TABLET_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung SM-T210 problem z hard reset

przez Lesio23 12 września 2018, 15:28
Witam,
Mam tableta Samsung SM-T210 na płycie SM-T210/211_Rev0.5.
Problem polega na tym, że nie mogę wykonać hard reset, gdy wejdę do menu to po naciśnięciu przyciśku VOL- lub VOL+ wybór opcji przeskakuje mi co 2 pozycję. W systemie owe klawisze działają poprawnie.

Proszę o porady.

Re: Samsung SM-T210 problem z hard reset

przez Google Adsense [BOT] 12 września 2018, 15:28

#2 Re: Samsung SM-T210 problem z hard reset  [ROZWIĄZANY]

przez misiekelk 12 września 2018, 19:36
Wgraj 4-o plikowy flash i się zresetuje.

#3 Re: Samsung SM-T210 problem z hard reset

przez Lesio23 13 września 2018, 09:45
misiekelk napisał(a):Wgraj 4-o plikowy flash i się zresetuje.

Mógłbyś rozjaśnić temat? Nie siedzę w tabletach więc nawet za bardzo nie wiem gdzie/na jakich stronach szukać flasha do tego modelu.

#4 Re: Samsung SM-T210 problem z hard reset

przez Lesio23 28 listopada 2018, 19:07
Wgrałem 3 plików flash i wszystko wróciło do normy.

Re: Samsung SM-T210 problem z hard reset

przez Google Adsense [BOT] 28 listopada 2018, 19:07

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.