English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Samsung S6 Edge - zawiesza się na logo zaraz po włączeniu

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung S6 Edge - zawiesza się na logo zaraz po włączeniu


przez john47 8 maja 2020, 13:46
Telefon zawiesza się na logo zaraz po włączeniu, po podłączeniu zasilacza nie ładuje i też się zawiesza na logo nie przechodzi w tryb ładowania baterii.


Co zauważyłem, jak dotknę palcem na płytce(zaznaczyłem na zdjęciu), to telefon zaczyna prawidłowo się ładować, włącza się, pojawia się logo operatora, potem Samsung i restart, ale pewnie system jest padnięty. Ostatnio jak włączał się telefon i trzymałem palcem to czułem pod palcem dosyć wysoką temperaturę.
Obrazek

Re: Samsung S6 Edge - zawiesza się na logo zaraz po włączeniu


przez Google Adsense [BOT] 8 maja 2020, 13:46

#2 Re: Samsung S6 Edge - zawiesza się na logo zaraz po włączeniu


przez misiekelk 9 maja 2020, 17:01
Te Płyty sypały się często.Sporo tego wymieniłem jak miałem nowe płyty.Odpuść sobie naprawę.Z drugiej strony co naciskasz siedzi procesor i pamięć UFS.Padają same pamięci lub luty pod nimi .Wszystko klejone.

#3 Re: Samsung S6 Edge - zawiesza się na logo zaraz po włączeniu


przez john47 19 maja 2020, 21:09
ok, dzięki za info

Re: Samsung S6 Edge - zawiesza się na logo zaraz po włączeniu


przez Google Adsense [BOT] 19 maja 2020, 21:09

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.