English Polski Русский Slovenščina
  • Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 - prośba o identyfikację elementu

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 - prośba o identyfikację elementu


przez wojtas87 19 listopada 2019, 20:50
Witam

Proszę o informacje odnośnie układu U701 - backlight driver. W serwisówce mamy kod producenta 1203-008108 i nic więcej. Oznaczenie na układzie 1X, bga, 20 padów lutowniczych. Wie ktoś czy może układ ten występuje w sprzedaży?

Re: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 - prośba o identyfikację elementu


przez Google Adsense [BOT] 19 listopada 2019, 20:50

#2 Re: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 - prośba o identyfikację elementu  [ROZWIĄZANY]


przez gradek83 19 listopada 2019, 21:51
A nie jest to czasem RT8555WSCMusisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

#3 Re: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 - prośba o identyfikację elementu


przez wojtas87 20 listopada 2019, 10:05
Po przeanalizowaniu noty katalogowej oraz schematu urządzenia wnioskuję, że jest to ten sam układ. Trzeba teraz go gdzieś kupić :)

Re: Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560 - prośba o identyfikację elementu


przez Google Adsense [BOT] 20 listopada 2019, 10:05

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.