English Polski Русский
FORUMDESC_TABLET_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310 - martwy

przez Slaw 13 czerwca 2018, 16:02
Cześć,

mam tablet jak w tytule, po pomiarach i porównaniu z serwisówką napięcia potrzebne do startu są obecne więc stawiam na padnięty eMMC. Płyta po wciśnięciu włącznika pobiera 160mA, dokładnie jak w tym wątku https://translate.google.pl/translate?s ... t=&act=url

Nie posiadam obecnie boxa aby postawić płytę po JTAGu, czy ktoś może mi w tym pomóc? Jaki koszt takiej operacji?

Re: Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310 - martwy

przez Google Adsense [BOT] 13 czerwca 2018, 16:02

#2 Re: Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310 - martwy

przez misiekelk 14 czerwca 2018, 07:41
Jeśli kostka ocalała to koszt z wysyłkami ok 100.Popatrz na all.....o czy płyty w tej cienie już nie kupisz.

#3 Re: Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310 - martwy

przez Slaw 14 czerwca 2018, 09:52
misiekelk napisał(a):Jeśli kostka ocalała to koszt z wysyłkami ok 100.Popatrz na all.....o czy płyty w tej cienie już nie kupisz.


A maksymalny koszt, zakładając że pamięć poleciała?

#4 Re: Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310 - martwy

przez misiekelk 14 czerwca 2018, 11:12
+ kosc 16gb ok 50

Re: Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310 - martwy

przez Google Adsense [BOT] 14 czerwca 2018, 11:12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.