English Polski Русский
FORUMDESC_GSM_SMARTPHONE_PDA_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Samsung Galaxy SII (i9100) instalacja TWRP

przez bpjl 21 lipca 2018, 09:02
Witajcie,

Na starym Galaxy SII chciałem postawić LineageOS 14. No i super ale utknąłem już na instalacji TWRP. Przejrzałem dziesiątki wątków w sieci i każdy z tych poradników wykładał się na jakimś błędzie. A jeśli już wyglądało że przeszło pozytywnie i tak uruchamiało się Samsung Recovery zamiast TWRP.

Czy ktoś jest w stanie na podstawie sprawdzonego poradnika, idąc krok po kroku, pokazać mi co robię źle lub co z tym telefonem jest nie tak?

Obrazek Obrazek

Re: Samsung Galaxy SII (i9100) instalacja TWRP

przez Google Adsense [BOT] 21 lipca 2018, 09:02

#2 Re: Samsung Galaxy SII (i9100) instalacja TWRP

przez kuras00 21 lipca 2018, 10:59
A odznaczasz w Odinie reboot?

Jak dobrze pamiętam przy TWRP musisz to odznaczyć i po wgraniu manualnie od razu wchodzić w recovery, w innym przypadku przywraca stockowe.

Re: Samsung Galaxy SII (i9100) instalacja TWRP

przez Google Adsense [BOT] 27 lipca 2018, 06:09

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.