English Polski Русский
FORUMDESC_GAMING_CONSOLE_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 PS4 PRO przerywa instalację gry z płyty

przez maciek1221 7 listopada 2018, 13:13
Witam,
PS4 PRO, laser model KEM-496AAA. Konsola instaluje różne gry, ale nie może zainstalować nowej gry Red Dead Redemption 2, płyty nowe, instalowane na drugiej konsoli bez problemu. Wymieniłem laser na nowy egzemplarz i problem dalej ten sam, instaluje inne gry, a tej jednej nie może. Dodam, że inne gry np.: Fifa są na mocno porysowanych płytach i nie ma problemu z instalacją.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem? Co może być nie tak, na logikę wydawać by się mogło, że laser, ale jak widać nie przyniosło to żadnego efektu.
Błąd nie ma żadnego kodu, po prostu w różnych etapach instalacji mam komunikat ''wystąpił błąd'' i muszę zacząć instalację od nowa.
Pozdrawiam

Re: PS4 PRO przerywa instalację gry z płyty

przez Google Adsense [BOT] 7 listopada 2018, 13:13

#2 Re: PS4 PRO przerywa instalację gry z płyty

przez czaki00 12 listopada 2018, 16:20
Sprawdzałeś HDD?

#3 Re: PS4 PRO przerywa instalację gry z płyty

przez maciek1221 13 listopada 2018, 12:37
Tak HDD jest sprawny. Konsolę wydałem, nie miałem żadnych pomysłów...

Re: PS4 PRO przerywa instalację gry z płyty

przez Google Adsense [BOT] 13 listopada 2018, 12:37

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.