• Programowanie kości niskonapięciowej.

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Programowanie kości niskonapięciowej.


przez Milosz 1 kwietnia 2020, 19:16
Cześć wszystkim,

Jestem tu nowy, ale od jakiegoś czasu zacząłem przeglądać forum.
Potrzebuję Waszej małej pomocy odnośnie zaprogramowania kości 25Q64FWSIQ. Zauważyłem, że nie można jej wylutowac i wgrać normalnie wsadu, ponieważ po wlutowaniu układu laptop jest trupem. Mało tego, po zczytaniu oryginalnego wsadu i zaprogramowaniu go na tej samej kości też laptop nie odpala. Czy te winbondy posiadają jakieś zabezpieczenia?
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc kogoś mądrzejszego.

Re: Programowanie kości niskonapięciowej.


przez Google Adsense [BOT] 1 kwietnia 2020, 19:16

#3 Re: Programowanie kości niskonapięciowej.


przez Milosz 2 kwietnia 2020, 11:12
Używam revelproga oraz programowałem też na beeprog2 u znajomego z tym samym efektem. Fabrycznie nowa kość zaprogramowana pierwszy raz działa bez problemu, natomiast te z wylutu po ponownym zaprogramowaniu są trupami.

Re: Programowanie kości niskonapięciowej.


przez Google Adsense [BOT] 2 kwietnia 2020, 11:12
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.