English Polski Русский

Problemy z odczytem poczty.  [ROZWIĄZANY]

FORUMDESC_FORUM_SCRIPT_ISSUES
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Problemy z odczytem poczty.

przez Usunięty Użytkownik 402 11 sierpnia 2018, 22:20
Dostałem maila z informacją że mam nowe prywatne wiadomości. Jak na obrazku są dwie. Klikam MENU> PANEL UŻYTKOWNIKA>PRYWATNE WIADOMOŚCI>domyślnie widzę pusty formularz do wypełnienia> Dopiero po kliknięciu OTRZYMANE widzę te wiadomości. Długa droga żeby się do nich dokopać. Powiadomienie pojawia się na górze ekranu sugerując żeby tam kliknąć, a potem to już jest prawdziwa przeprawa przez zasieki.
Przy zakładce OTRZYMANE nie ma informacji o ilości nieodczytanych wiadomości. Idąc drugą drogą gdzie jest napis Witaj, Lazy tam powiadomienia nie ma, ale już po rozwinięciu listy przyciskiem widzimy że jednak dwa są. Kliknięcie na PRYWATNE WIADOMOŚCI przenosi fajnie do folderu z otrzymanymi wiadomościami. Trzeba by to jakoś znormalizować bo jest sieczka z tym.
Obrazek
Obrazek

Re: Problemy z odczytem poczty.

przez Google Adsense [BOT] 11 sierpnia 2018, 22:20

#2 Re: Problemy z odczytem poczty.  [ROZWIĄZANY]

przez Vogelek23 11 sierpnia 2018, 22:52
LAZY napisał(a):Długa droga żeby się do nich dokopać.
A wystarczyło kliknąć w to powiadomienie (w menu głównym - pierwszy obrazek) i zostajesz przeniesiony bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Dosłownie JEDNO kliknięcie z menu głównego. Należy kliknąć bezpośrednio ETYKIETĘ, bo ona jest osobnym linkiem, niż napis "Panel Użytkownika".

Link do skrzynki odbiorczej w menu podręcznym (drugi obrazek) dodałem "ekstra", aby ułatwić niektórym osobom nawigację - normalnie dla PW miała funkcjonować tylko etykieta w menu głównym. Ponadto, jeśli ustawisz sobie w Panelu Użytkownika, aby strona wyświetlała Ci powiadomienie o nowej PW oraz aby wyświetlił się dymek powiadomienia o nowej PW, otrzymasz coś takiego, jak na ostatnim obrazku - wystarczy kliknąć wtedy "Przeczytaj" i też zostajesz natychmiast przeniesiony do skrzynki odbiorczej.

Obrazek Obrazek Obrazek

#3 Re: Problemy z odczytem poczty.

przez Usunięty Użytkownik 402 12 sierpnia 2018, 20:11
O takich funkcjonalnościach to wiesz chyba tylko ty, normalny śmiertelnik klika jak opisałem. W życiu bym nie wpadł na to że kliknięcie na dwójeczkę gdziekolwiek mnie przeniesie.

#4 Re: Problemy z odczytem poczty.

przez Vogelek23 12 sierpnia 2018, 21:36
Skórka została zaimplementowana stosunkowo niedawno - wciąż ją poprawiam i modyfikuję, głównie dzięki Waszym wskazówkom i zgłoszeniom. Dzięki takim tematom jak ten (oraz kol. xamledyD, który aktywnie wyszukuje wszelkie niedoróbki) mogę poprawiać skórkę tak, aby było wygodnie i szybko, ale przy tym schludnie i bez przeładowania napisami (wszak najważniejsze treści to Wasze posty i wątki, a nie dziesiątki wprost dostępnych linków do profili, ustawień itd). No i dzięki takim tematom ci co bardziej dociekliwi poznają sposób nawigacji po forum, zanim stosowna instrukcja pojawi się w FAQ (a na pewno się pojawi) :)

Re: Problemy z odczytem poczty.

przez Google Adsense [BOT] 12 sierpnia 2018, 21:36

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.