• Poznań wita!

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Poznań wita!


przez Orczyk 6 marca 2014, 20:50
Witam wszystkich użytkowników forum Elvikom!

Jako członek zacnej społeczności komputerowych fachowców i laików, specjalistów i partaczy, doświadczonych wyjadaczy oraz pociesznych kmiotków chciałbym w tym miejscu prosić o wyrozumiałość i pomoc w sprawach dla mnie istotnych.

Kilka słów o mnie :). Nazywam się Marcin i urzęduje w Poznaniu. Komputery to dla mnie chleb powszedni jednak wiem, że moja wiedza i tak jest znikoma. Rejestrując się na forum chcę pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się na Waszych błędach aby swoich popełniać jak najmniej. Głównym celem mojej egzystencji na forum będzie zgłębianie tajemnej wiedzy z zakresu napraw płyt głównych, reballingu i tego typu spraw. Przyjmę każdą radę oraz każdą konstruktywną krytykę.

Za pomoc piwo i uścisk dłoni prezesa.

Trochę brak weny na pisanie, ale przywitać się wypada.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania moich wpisów.

Orczyk/ Marcin

Re: Poznań wita!


przez Google Adsense [BOT] 6 marca 2014, 20:50

#3 Re: Poznań wita!


przez matisblu 7 marca 2014, 22:38
Witamy
W gronie uczących się (czyli ja i inni) oraz elity (czyli inni) ;).
Wszystkie pytania mile widziane :).
Nie ma głupich pytań są tylko nie mądre odpowiedzi.
Oczy awatara to moje oczy po nocy nad laptrupem ;).
Pozdrawiam.

Re: Poznań wita!


przez Google Adsense [BOT] 7 marca 2014, 22:38
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.