English Polski Русский
FORUMDESC_FORUM_SCRIPT_ISSUES
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Powiadomienia w tematach edytowanych

przez Usunięty Użytkownik 402 31 lipca 2018, 11:52
Czy jest możliwość techniczna by otrzymywać powiadomienie o pojawieniu się odpowiedzi w temacie gdzie nie powstał nowy post, a edytowano jeden z istniejących.
Okazało się że pojawiły się nowe odpowiedzi ale w postaci edycji postu. Nie dowiedział bym się o tym gdyby nie fakt że ktoś napisał nowy post cytując fragment istniejącego. Teraz nie ma innego sposobu jak co jakiś czas przeglądać interesujące tematy i sprawdzać czy ktoś czegoś nie dopisał poprzez edycję.

Re: Powiadomienia w tematach edytowanych

przez Google Adsense [BOT] 31 lipca 2018, 11:52

#2 Re: Powiadomienia w tematach edytowanych

przez Vogelek23 31 lipca 2018, 15:25
Sprawdzę to i dam znać, powinno być wykonalne. Kwestia tylko tego, czy dostawcy poczty (Onet, WP, Google itd.) nie zinterpretują zwiększonego ruchu mailowego z domeny forum jako SPAM.

#3 Re: Powiadomienia w tematach edytowanych  [ROZWIĄZANY]

przez Vogelek23 14 sierpnia 2018, 00:10
No to zrobione.

W Panelu Użytkownika pojawiła się nowa opcja "Domyślnie informuj mnie o edycjach postów" w zakładce USTAWIENIA FORUM, menu boczne PISANIE POSTÓW (obrazki 1 i 2). Domyślnie opcja ta jest ustawiona na NIE. Wystarczy zatem zmienić opcję na TAK i kliknąć Wyślij - i od tej pory, w przypadku gdy obserwujemy jakiś wątek, w którym ktoś edytował post (bez względu na to, czy autor wątku, czy inny uczestnik dyskusji), otrzymamy na maila powiadomienie o edycji postu (obrazek 3). Oczywiście powiadomienie nie zostanie wysłane do tego użytkownika, który wyedytował post.

Obrazek Obrazek Obrazek

UWAGA: Proszę pamiętać, że powiadomienie o edycji postu nie zostanie wysłane w przypadku, gdy w wątku pojawiły się nowe posty od naszej ostatniej wizyty, a my nie odwiedziliśmy jeszcze tematu - dokładnie tak samo, jak w przypadku powiadomień o nowych postach w obserwowanym wątku. W tej sytuacji pierwszym powiadomieniem jest właśnie informacja o nowym poście i dopóki nie odwiedzimy wątku, kolejne powiadomienia (w tym także powiadomienie o edycji postu, jeśli ktoś coś edytował) są domyślnie wstrzymywane. Powiadomienie o edycji nie zostanie wysłane także w przypadku, gdy post został wyedytowany przez moderatora.

Mam nadzieję, że nowa funkcja przypadnie Wam do gustu. Proszę zatem o komentarze - wątek pozostawiam otwarty na jakiś czas.

#4 Re: Powiadomienia w tematach edytowanych

przez Vogelek23 4 września 2018, 02:25
Niestety, komentarzy się nie doczekałem, więc zamykam temat.
Modyfikacja działa, bo sam odebrałem do tej pory kilka powiadomień z obserwowanych wątków, gdzie rzeczywiście ktoś edytował post.

Re: Powiadomienia w tematach edytowanych

przez Google Adsense [BOT] 4 września 2018, 02:25

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.