• Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

#1 Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von bluczek 12 Februar 2013, 19:17
Dostałem dziś wiadomość od kolegi:

orientujesz sie czy w laptopach jest gdzies zaznaczone ze trzeba korzystac z foli miedzy klawiatura a matryca? bo mialem bad piksele i mi tak na gwarancji napisali ze nie stosowalem foli i ze nie uznaja gwarancji.


Piękna spychologia stosowana :)

Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von Google Adsense [BOT] 12 Februar 2013, 19:17

#2 Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von pijan4 12 Februar 2013, 20:56
Dobre :D. Mimo wszystko uważam że aktualny serwis gwarancyjny w Czechach jest jednym z najlepszych jeśli chodzi o laptopy. Najgorsze co może być to serwis SONY, tam to dopiero spychają klientów...już nie mówiąc o częściach.

#3 Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von michal3411 12 Februar 2013, 22:08
To nie jest spychologia stosowana, tylko zwykły XXX (wymoderowano).

Producent nic nie pisze o folii ochronnej, i konieczności jej stosowania.
Dodatkowo jak zwykle za mało miejsca powoduje uderzanie matrycą o obudowę, lub klawisze.

Ja to np. rozumiem - badpixele same z siebie nie wyskakują, i dużo jest w tym winy użytkownika.

Natomiast serwis wymyśla bzdury, aby tego nie zrealizować.

Dumping, i praktyki monopolistyczne - to jest problem tych ludzi, nie pisze tylko o firmie ACER.

#4 Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von jmichal 2 März 2013, 23:34
Ech.... serwis Sony.
Wczoraj dowiedziałem się od Pani z serwisu że zabrudzony wentylator ,( kurz ) to wina niewłaściwego korzystania z laptopa, w LAPTOPACH SONY po tak krótkim czasie ( 1,5 roku ), temperatury pracy na pewno będą takie same jak na początku i Pani nie przyjmie go na serwis gwarancyjny, po za tym ten model vpcea14 przystosowany jest do tego aby móc dmuchnąć w niego sprężonym powietrzem.
Nie opiszę co jej odpowiedziałem :-))

#5 Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von marek216 3 März 2013, 10:41
Mnie nie dziwi, że zabrudzony układ chłodzenia nie podlega gwarancji - stopień zabrudzenia w dużej mierze zależy od użytkowania.

#6 Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von jmichal 3 März 2013, 10:52
Włącz nowego laptopa na stole, zostaw go na 6 miesięcy włączonego i po tym czasie sprawdź temperatury pracy jego , gwarantuję Ci że będą wyższe niż na początku.
Pracuję w miejscu gdzie codziennie wysyłamy po kilka laptopów do różnych serwisów producenta ale tylko w tym stwierdzono że laptopy po 1,5 roku intensywnej pracy nie będą miały podwyższonej temperatury a jeżeli już do tego doszło to można to potraktować od zewnątrz sprężonym powietrzem .
Przecież syf który się zebrał i tak zostanie w wentylatorze i potrafi wielokrotnie nawet zatrzymać pracę wentylatora , czego byłem wielokrotnie świadkiem, każdy inny producent czyści bądź wymienia wszystko bez najmniejszego problemu.

#7 Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von jurek1980 3 März 2013, 11:46
Może znaczne od pierwszego zażalenia. Różne rzeczy widziałem i wiem, że jak producent odmawia naprawy to najczęściej bezdyskusyjnie jest to problem spowodowany z winy użytkowania. Pokaż może zdjęcia uszkodzenia to dokonamy też porównania.
Co do układów chłodzenia to trzeba je czyścić i to jest normalne. Na mycie matrycy, bo ją zabrudziłeś też wyślesz na gwarancję? Sam jak nieraz czyszczę układ chłodzenia u ludzi, którzy palą to mówię, że na to gwarancji nie daję a klient przyznaje sam że oddaje na to komputer co 2 miesiące.

Re: Odpowiedź serwisu Acera na reklamację :)


von Google Adsense [BOT] 3 März 2013, 11:46
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 0 Gäste

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.