• Free Energy Generator

Pravila foruma:Klikni tukaj za prikaz pravil na forumu

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
Ta tema je označena kot ARHIVSKA. Odgovorite samo, če vaše sporočilo vsebuje rešitev (Pravila in Pogoji, 12.1).

Re: Free Energy Generator


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 2 November 2012, 21:22

#2 Re: Free Energy Generator


Napisal/-a kbrygola 3 November 2012, 20:04
Filmik jest prawdziwy, żaden montaż :)
Może tylko kamera nie wszystko uczciwie pokazała a lektor trochę mija się z prawdą, i nie bardzo rozumiem po co ta zapalniczka na początku :)

#3 Re: Free Energy Generator


Napisal/-a Paulusplu 3 November 2012, 20:10
kbrygola napisal/-a: nie bardzo rozumiem po co ta zapalniczka na początku :)

Zasadnicza część wyposażenia tej domowej elektrowni. Z zapalniczki wyjął element piezoelektryczny, którym wzbudza energię w rozdzielaczu podając iskrę na środkowy bolec gniazda. Jednak w naszej praktyce zawodowej bardziej przyda się chyba ten instruktaż: http://www.youtube.com/watch?v=7PDeK6rprA4&feature=BFa&list=ULMPAVqELIMGc

#4 Re: Free Energy Generator


Napisal/-a hanomag 23 November 2012, 10:19
Trochę sceptycznie podszedłem do tematu, ale mimo wszystko wykonałem eksperyment - nawinąłem przewód w zwoje tak jak autor filmiku, strzeliłem iskrami w bolec i niestety 0 efektu. Po dokładnej analizie wynalazku okazało się że to jednak działa! Tutaj jest to pokazane dokładniej:
http://www.youtube.com/watch?v=R_966UC1 ... =endscreen

;)

#5 Re: Free Energy Generator


Napisal/-a jurek1980 23 November 2012, 23:11
Bardzo fajnie spreparowane filmy:) Pamiętajmy, że forum jest dla ludzi technicznych którzy wiedzą, że energia wprowadzona do układu musi być równa energii wyjętej. W przedstawionym filmie widać zwinięcie kabla w cewkę, w której indukuje się prąd. Zapalniczka wywołuje załączenie tranzystora/przekaźnika, który włącza obwód. W cewce indukuje się prąd i dalej mamy energię do układu. Swoją drogą pole wytworzone musiało być bardzo mocne:) W drugim filmie widać, start wentylatora, ale analizując jeśli wszystkie wektory sił równoważą się nie ma możliwości by wentylator zaczął się kręcić.Przecież coś musiałoby nadać kierunek ruchu... Wniosek do układu musiała być dostarczona energia, a to że film tego nie pokazuje... Reasumując ktoś znał podstawowe prawa, miał kamerę i troszkę czasu by wszystko poustawiać i nagrać.

Re: Free Energy Generator


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 23 November 2012, 23:11
Ta tema je označena kot ARHIVSKA. Odgovorite samo, če vaše sporočilo vsebuje rešitev (Pravila in Pogoji, 12.1).

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

_______________________________
Vse pravice pridržane. Nepooblaščeno kopiranje vsebine te spletne strani ali njenega dela je strogo prepovedano.
Vse blagovne znamke, izdelki ali storitve, objavljene na tej spletni strani, pripadajo njihovim zakonitim lastnikom, so avtorsko zaščitene in se uporabljajo samo v informativne namene.