• Witam z małopolski:)

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Witam z małopolski:)


przez gkrz67 19 października 2012, 08:09
Witam wszystkich i pozdrawiam. Mam 46 lat
Od prawie 20 lat naprawiam sprzęt RTV ( głównie TV, bo to lubię najbardziej) Ale pewnego razu zepsuł się mój poczciwy T41 i postanowiłem zobaczyć co tam w środku jest, potem kolega urwał gniazdo zasilacza, a to grafikę komuś podgrzałem, żeby miał na wakacje laptopa, a potem trafiłem na to forum w poszukiwaniu wiedzy i trafiłem na szkolenie kolegi Vogelek23, za które z góry dziękuję. Spotkało mnie to szczęście, że robię to co lubię, moje hobby przerodziło się w zawód, więc musiałem poszukać innego hobby ( turystyka górska i motorowa) Nie ukrywam że naprawa laptopów to również ciekawe zajęcie, elektronika w czystej postaci, co lubię najbardziej. Mam nadzieję że laptopy mnie "wciągną" Niestety, wyposażenie serwisu laptopów w sprzęt jest dość kosztowne, ale myślę że powoli, powoli...
Życzę wszystkim sukcesów, satysfakcji i przyjemności z napraw, no i przy okazji pieniążków oczywiście ;)

Przy okazji zapytam o taką rzecz, chciałem sobie pobrać schemat, ale nie mam wystarczającej ilości punktów, czy można te punkty jakoś dokupić? Na razie nie widzę innej możliwości zdobycia ich, doradzać na razie nie mam co.
Pozdrawiam.

Re: Witam z małopolski:)


przez Google Adsense [BOT] 19 października 2012, 08:09

#2 Re: Witam z małopolski:)


przez michal3411 19 października 2012, 08:13
Witamy kolegę na forum.

Generalnie nie ma, i nie będzie możliwości zakupu punktów.

Re: Witam z małopolski:)


przez Google Adsense [BOT] 19 października 2012, 08:13
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.