Zasady działu: Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu
- Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
- Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe PCB (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego PCB, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie można znaleźć oznaczenia, należy zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
- Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
- Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych dokumentacji, a także jakichkolwiek wsadów BIOS / firmware (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu dokumentacji, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
- Nie jest dozwolone zamieszczanie linków do plików, znajdujących się na innych stronach internetowych.
- Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
- Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.
Re: Klawiatura Toshiba SL10 - czy da się podstawić nieco inną?
przez Google Adsense [BOT] • 31 stycznia 2012, 00:41
#2 Re: Klawiatura Toshiba SL10 - czy da się podstawić nieco inną?
przez demeo • 31 stycznia 2012, 00:42
Klawiatura od SL10 jest kompatybilna z poniższymi modelami:
TOSHIBA EQUIUM L10
TOSHIBA EQUIUM L10-300
TOSHIBA EQUIUM L15
TOSHIBA EQUIUM L20
TOSHIBA EQUIUM L20-197
TOSHIBA EQUIUM L20-198
TOSHIBA SATELLITE L10
TOSHIBA SATELLITE L100
TOSHIBA SATELLITE L15
TOSHIBA SATELLITE L20
TOSHIBA SATELLITE L25
TOSHIBA SATELLITE L30
TOSHIBA SATELLITE PRO L10
TOSHIBA SATELLITE PRO L15
TOSHIBA SATELLITE PRO L20
TOSHIBA SATELLITE SL10-114
--
Pozdrawiam,
demeo
TOSHIBA EQUIUM L10
TOSHIBA EQUIUM L10-300
TOSHIBA EQUIUM L15
TOSHIBA EQUIUM L20
TOSHIBA EQUIUM L20-197
TOSHIBA EQUIUM L20-198
TOSHIBA SATELLITE L10
TOSHIBA SATELLITE L100
TOSHIBA SATELLITE L15
TOSHIBA SATELLITE L20
TOSHIBA SATELLITE L25
TOSHIBA SATELLITE L30
TOSHIBA SATELLITE PRO L10
TOSHIBA SATELLITE PRO L15
TOSHIBA SATELLITE PRO L20
TOSHIBA SATELLITE SL10-114
--
Pozdrawiam,
demeo
Re: Klawiatura Toshiba SL10 - czy da się podstawić nieco inną?
przez Google Adsense [BOT] • 2 lutego 2012, 01:36
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
_______________________________Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.