• Błąd podczas korzystania z forum.

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Błąd podczas korzystania z forum.


von hanomag 2 November 2011, 00:51
Dziś wielokrotnie zamiast strony forum wyświetlił mi się wielokrotnie komunikat błędu:

Parse error: syntax error, unexpected $end in /forum/cache/tpl_AeroBlack_overall_header.html.php on line 360

Po pewnym okresie czasu wszystko wracało do normy. Nie wiem czy oprócz mnie ktoś miał taki problem.

Re: Błąd podczas korzystania z forum.


von Google Adsense [BOT] 2 November 2011, 00:51

#2 Re: Błąd podczas korzystania z forum.


von Jozef18 2 November 2011, 01:17
Miałem to samo tylko 1 raz.

#3 Re: Błąd podczas korzystania z forum.  [GELÖST]


von Vogelek23 2 November 2011, 01:21
hanomag hat geschrieben:Dziś wielokrotnie zamiast strony forum wyświetlił mi się wielokrotnie komunikat błędu
Bez przesady z tym "wielokrotnie" - powyższy komunikat mógł się wyświetlić tylko dwa razy i łącznie nie dłużej, jak 90 sekund ;)
Powodem jest to, że skrypt forum jest aktualizowany "na żywo", aby nie robić długich przerw w dostępie do forum (wyłączenia).
Można się spodziewać podobnych komunikatów, o ile znów popełnię gdzieś błąd w składni PHP :mrgreen:

#4 Re: Błąd podczas korzystania z forum.


von hanomag 2 November 2011, 08:23
Napisałem wielokrotnie, ponieważ mam niestabilny internet w domu (łącze radiowe 3Mb/s dzielone na 3 mieszkania) i szukałem problemu po mojej stronie i przy tym wiele razy próbowałem wchodzić na forum w tym czasie. ;) I ten pierwszy raz chyba był nieco dłuższy niż 90s. ;)

#5 Re: Błąd podczas korzystania z forum.


von Vogelek23 5 November 2011, 22:36
hanomag hat geschrieben:I ten pierwszy raz chyba był nieco dłuższy niż 90s.
No już dobrze, nie będziemy się wykłócać o sekundy.
W każdym razie informuję, że powyższy problem powstał w trakcie operacji "na żywym organizmie", zatem proszę mi wybaczyć te chwilowe "niedogodności".

Re: Błąd podczas korzystania z forum.


von Google Adsense [BOT] 5 November 2011, 22:36

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 0 Gäste

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.