• Lenovo flex 5 14IIL05 nie widzi dysku nvme bo naprawie biosu

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Lenovo flex 5 14IIL05 nie widzi dysku nvme bo naprawie biosu


przez pijan4 7 listopada 2023, 12:19
Witam
Laptop lenovo flex 5 14IIL05
płyta LC55-15C 19792-3
obsada układowa:
SRGKG I5-1035G1/ NPCE386PB0DX/ 8gb (wlutowane)
Laptop uratowany poprzez naprawę biosu poprzez program universal bios tools "Andrzeja". Laptop się poprawnie włącza ale nie widzi dysku na złączu m2 (żadnego) Czy ktoś tutaj jest w stanie ten bios naprawić? Takie sytuacje już się pojawiały w innych przypadkach i udawało się to dopasowując inny wsad. Ja próbowałem kilkunastu i za każdym razem nie widzi ssd. Wiem że tutaj na forum sporo było tego typu wątku ale nigdzie nie ma konkretów. Pozdrawiam



Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Lenovo flex 5 14IIL05 nie widzi dysku nvme bo naprawie biosu


przez Google Adsense [BOT] 7 listopada 2023, 12:19
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.