• Pobieranie plików, a rabaty punktowe

Правила форуму:Натисніть тут для перегляду правил форуму

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Pobieranie plików, a rabaty punktowe


bumper1 26 Листопада 2022, 12:16
Pobieranie plików, a rabaty.
Mój aktualny rabat wynosi 20%. Czyli pobranie schematu kosztuje mnie 9,6 punktów.
Natomiast sytuacja z wczoraj- mając 11.80 punktów nie mogłem pobrać pliku- informacja, że nie mam wystarczającej liczby punktów. Dopiero po dobiciu do 12.00 punktów mogłem pobrać plik, za który rzeczywiście pobrano 9,6 punktów. Sytuacja pewnie rzadka, ale zastanawia mnie czy to bug czy feature.

Зображення

Re: Pobieranie plików, a rabaty punktowe


Google Adsense [BOT] 26 Листопада 2022, 12:16

#2 Re: Pobieranie plików, a rabaty punktowe  [РІШЕНО]


Vogelek23 26 Листопада 2022, 15:35
bumper1 написав:Sytuacja pewnie rzadka, ale zastanawia mnie czy to bug czy feature.
Skrypt nie brał pod uwagę rabatu przy sprawdzaniu, czy pobierający ma wystarczającą ilość Punktów, aby pobrać dany załącznik - po prostu sprawdzał, czy użytkownik ma 12 Punktów lub więcej, czyli tyle, ile wynosi bazowa wartość pliku (bez rabatu). Można to więc nazwać "bugiem" - został on naprawiony i teraz w przypadku, gdy pobierający ma ustawiony rabat, ten rabat jest uwzględniany przy sprawdzaniu, czy pobierający ma wystarczającą ilość Punktów, aby pobrać dany załącznik.

Dodałem Ci teraz Punkty, abyś mógł sprawdzić, że funkcja działa - masz rabat 20%, więc dodałem tyle, żeby było pomiędzy stawką bazową, a stawką po rabacie.

#3 Re: Pobieranie plików, a rabaty punktowe


bumper1 8 Грудня 2022, 13:46
Doszły już kolejne punkty i mam powyżej 12, ale zwrócę na to uwagę, gdy znów będę ściągał pliki mając w zakresie 9,6 -11,99.

Re: Pobieranie plików, a rabaty punktowe


Google Adsense [BOT] 8 Грудня 2022, 13:46

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

_______________________________
Всі права захищені. Заборонено копіювати будь-який вміст та елементи веб-сайту без дозволу.
Усі торгові марки, назви брендів, продукти чи послуги, опубліковані на цьому веб-сайті, належать їхнім законним власникам і використовувались лише в інформаційних цілях.