• Nie można prawidłowo dodać zdjęcia

Regole del forum:Clicca per leggere le regole del forum

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Nie można prawidłowo dodać zdjęcia


da clops35 26 agosto 2022, 22:22
Witam,
podczas pisania jednego z postów zauważyłem, że zdjęcie które wstawiłem nie dodało się prawidłowo, edytowałem post dodając ponownie, lecz znów zostało wstawione źle.
Brakuje części linku do zdjęcia.
Link do postu post272916.html#p272916
Co najdziwniejsze problem występuje tylko z tym jednym zdjęciem, inne generują prawidłowy kod.
Kod linku edytowałem ręcznie dodając brakującą treść.
Z innymi zdjęciami nie ma problemów, więc nie zawracam gitary.
Dla potwierdzenia moich słów załączam film

Temat zamykam.

Pozdrawiam,
Jacek

Re: Nie można prawidłowo dodać zdjęcia


da Google Adsense [BOT] 26 agosto 2022, 22:22

#2 Re: Nie można prawidłowo dodać zdjęcia


da Vogelek23 27 agosto 2022, 14:11
Ja tylko dodam, dlaczego tak jest, bo wątek został zablokowany bez tej informacji. Jeśli szerokość obrazka wynosi ≤ 250 pikseli, generowany jest link:

Codice: Seleziona tutto[img=YYYY][/img]

zamiast:

Codice: Seleziona tutto[url=XXXX][img=YYYY][/img][/url]


Nie ma bowiem sensu generowanie miniaturki w przypadku, gdy zarówno oryginalny obrazek jak i wygenerowana miniaturka mają dokładnie te same wymiary.

Re: Nie można prawidłowo dodać zdjęcia


da Google Adsense [BOT] 27 agosto 2022, 14:11

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 0 ospiti

_______________________________
Tutti i diritti riservati. È severamente vietata la copia non autorizzata del contenuto di questo sito Web o di qualsiasi sua parte.
Eventuali marchi, nomi di società, prodotti o servizi pubblicati su questo sito Web appartengono ai legittimi proprietari, sono protetti da copyright e utilizzati solo a scopo informativo.