• MSI GX600 - problem ze sterownikiem GF8600M GT win7 Kod43 - potrzebny sterownik

#1 MSI GX600 - problem ze sterownikiem GF8600M GT win7 Kod43 - potrzebny sterownik


от lukxd 9 Июнь 2021, 13:06
Mam następujący problem z laptopem MSI GX600.
W laptopie był problem z działaniem sterowników grafiki- w menedżerze urządzeń komunikat przy karcie graficznej GF8600M GT :system windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (kod 43).
Wcześniej zdarzyło się żeby pokazał artefakty - tak twierdził klient, ale laptopa od kogoś dostał i już raczej z tym problemem z grafiką.
Na płycie głównej oryginalnie był czip G84-600-A2 najpierw wstawiłem nowy G84-625-A2 - ale problem pozostał taki sam, wiec pomyślałem że może jednak ten 625 nie jest dokładnie taki sam i w tym modelu nie jest kompatybilny, więc ponownie zmieniłem czip już na model G84-603-A2. Problem nadal jest taki sam.
Próbowałem najnowsze sterowniki ze strony nvidii, instalują się, ale po ponownym uruchomieniu jest wyżej opisany problem z kodem 43.
Znalazłem także starsze sterowniki 285.62 z 2011 roku, ale nic to nie zmienia w temacie.

Problem występuje pod windowsem 7 64 bit, próbowałem po wymianie ostatniego czipa testowo zainstalować win7 32 bit i sterowniki -w wersji 32 bitowej problem nie występuje, grafika działa bez problemów.
Producent laptopa na stronie MSI GX600 oferuje tylko sterowniki pod win XP 32 oraz Vista 32.

Czy ktoś poradził sobie ze sterownikami do grafiki do tego laptopa pod windows 7 64 bit i mógłby podesłać sterownik lub link do pobrania?

Dokładny model laptopa to MSI GX600 Model NO: MS-163A, płyta główna MS-163A1 VER: 1.0



Znalazłem działający sterownik - jest to wersja 280.26 pod windowsa viste x64 oraz windowsa 7 x64.
Dziękuję i pozdrawiam

Re: MSI GX600 - problem ze sterownikiem GF8600M GT win7 Kod43 - potrzebny sterownik


от Google Adsense [BOT] 9 Июнь 2021, 13:06

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.