• Dobry wieczór :)

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

#1 Dobry wieczór :)


von SysTalon 23 April 2021, 19:33
Dobry wieczór :) Naprawiam sprzęty komputerowe od dawna (wymieniacz), myślałem nad rozwinięciem się w kierunku elektroniki..... Lecz po przeczytaniu Waszego samouczka dotyczącego napraw płyt głównych dochodzę do wniosku, że za późno dla mnie (28lat). Mam duży respekt do wiedzy jaką posiadacie i prezentujecie. Działam na rzecz oczywiście zarobku, lecz też na karku leży mi fakt, że lepiej sprzętowi dać 2 życie niż wyrzucić. Żałuję, że nie uczyłem się na elektronika, przez to w np. laptopie naprawię wszystko, ale jak co przychodzi do uszkodzenia płyty głównej to padam na glebę. Brawka i Szacunek dla Was Panowie :)

Re: Dobry wieczór :)


von Google Adsense [BOT] 23 April 2021, 19:33

#2 Re: Dobry wieczór :)


von Vogelek23 23 April 2021, 22:59
Witamy Kolegę :) I proszę mi wierzyć, że na elektronikę NIGDY nie jest za późno - dopóki są chęci, sprawne ręce i dobry wzrok.

Re: Dobry wieczór :)


von Google Adsense [BOT] 23 April 2021, 22:59
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.