• Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez cojestzajete 10 marca 2021, 16:20
Witam.
Pobrałem boardviev z tego linku: schemat-asus-ux21e-t36438.html - ten z samego dołu. Oba pliki nie chcą się rozpakować. Pisałem o tym w innym wątku i admin stwierdził że on pobrał plik i działa. Ja pobieram go na 4 przeglądarkach i próbowałem go otworzyć na 3 komputerach. Ciągle to samo. W sumie to mnie nie obchodzi powód tylko chce mieć te pliki rozpakowane. Czy może mi je ktoś rozpakować?

Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez Google Adsense [BOT] 10 marca 2021, 16:20

#2 Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez adam4333 11 marca 2021, 04:42
Witam
Ja rozpakowałem plik zwykłym winrar-em, a otwarłem programem Boardviewer 2.0.1.9 Beta. Zrób zrzut ekranu z błędem jaki Ci wyskakuje.

#3 Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez cojestzajete 11 marca 2021, 08:54
Obrazek
Obrazek

#4 Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez mikesh 11 marca 2021, 11:17
Też bez problemu rozpakowałem 7-zipem to archiwum na dwóch komputerach.
Czy po pobraniu rozmiar pliku jest prawidłowy?
Nie można w tym dziale umieszczać plików z działu punktowanego.

#5 Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez cojestzajete 11 marca 2021, 11:54
To weź jakiś swój plik i spakuj a ja go rozpakuje i to wstawię.
Bo to nie jest tak że to mój pierwszy boardviev. Mam ich trochę i nie mam problemów z nimi. Używam tego samego programu Boardviewer 2.0.1.9 Beta.
Na prawdę nikt nie może mi go rozpakować i podesłać?

#6 Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 12 marca 2021, 07:51
cojestzajete napisał(a):W sumie to mnie nie obchodzi powód
A powinien - 8 osób pobrało pliki, a tylko Ty nie możesz ich rozpakować. Może masz jakiś program antywirusowy, który blokuje Ci ten plik, bo np. wykrywa tzw. "false-positive"? Sprawdź, czy po wyłączeniu AV lub firewalla będziesz mógł rozpakować plik. Spróbuj też zmienić nazwę pliku na "abcd.rar" przed rozpakowaniem. Podaj dokładną "wagę" pobranego pliku RAR (w bajtach).

EDIT: Przepakowałem pliki do ZIP. Ściągnij je ponownie i sprawdź, czy nadal będą problemy z rozpakowaniem.

#7 Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez cojestzajete 12 marca 2021, 20:33
Teraz poszło. Zipy się rozpakowały bez problemu.
Jeżeli chodzi o Twoje porady to jak pisałem chciałem rozpakować to na innych komputerach i nie szło. Na moim mam antywirus ale tamte jak miały to inny albo wcale. Jak by się rozmiar pliku nie zgadzał to bym pisał że jest za mały lub coś innego.

Re: Problem z rozpakowaniem pliku pobranego z forum.


przez Google Adsense [BOT] 12 marca 2021, 20:33

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.