• Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Эта тема помечена как АРХИВНАЯ. Oтвечайте только если ваше сообщение содержит решение проблемы (Условия и Положения, c. 12.1).

#1 Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


от oloo 20 Январь 2021, 18:13
Jak każdy inny od 2016 roku, w którym to się tu zarejestrowałem. Taa, wiem, że trochę późno ;)
Ogólnie - jestem serwisantem RTV, który usiłuje się przestawić na naprawy laptopów. A że już starym, to i nauka idzie mi..hmm...średnio. Ale się staram ;)
Warsztat mam, jaki mam - jest mikroskopek Delty, jest termo, jakiś zasilacz serwisowy. Lutownica z T12 też. Więc działam powolutku i wciąż się uczę. Może mi życia starczy :D Chciałbym, by trafiały mi się jakieś banalne uszkodzenia, ale nie ma tak lekko - co nie wezmę, to jest ubite tak malowniczo, że ręce opadają. Ale jakieś tam sukcesy miewam. Dobra, tyle ode mnie, idę dalej coś lepić :D

Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


от Google Adsense [BOT] 20 Январь 2021, 18:13

#2 Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


от Vogelek23 21 Январь 2021, 03:50
Witamy Kolegę w naszych skromnych progach. I mimo wszystko życzymy samych banalnych uszkodzeń, choć wszyscy wiemy, że nie ma tak lekko ;)

#3 Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


от oloo 21 Январь 2021, 10:39
"Witamy Kolegę w naszych skromnych progach" powiedział admin najlepszego forum tematycznego, jakie widziałem :) Dzięki za miłe przywitanie.

Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


от Google Adsense [BOT] 21 Январь 2021, 10:39
Эта тема помечена как АРХИВНАЯ. Oтвечайте только если ваше сообщение содержит решение проблемы (Условия и Положения, c. 12.1).

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.
cron