• Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

#1 Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


von oloo 20 Januar 2021, 18:13
Jak każdy inny od 2016 roku, w którym to się tu zarejestrowałem. Taa, wiem, że trochę późno ;)
Ogólnie - jestem serwisantem RTV, który usiłuje się przestawić na naprawy laptopów. A że już starym, to i nauka idzie mi..hmm...średnio. Ale się staram ;)
Warsztat mam, jaki mam - jest mikroskopek Delty, jest termo, jakiś zasilacz serwisowy. Lutownica z T12 też. Więc działam powolutku i wciąż się uczę. Może mi życia starczy :D Chciałbym, by trafiały mi się jakieś banalne uszkodzenia, ale nie ma tak lekko - co nie wezmę, to jest ubite tak malowniczo, że ręce opadają. Ale jakieś tam sukcesy miewam. Dobra, tyle ode mnie, idę dalej coś lepić :D

Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


von Google Adsense [BOT] 20 Januar 2021, 18:13

#2 Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


von Vogelek23 21 Januar 2021, 03:50
Witamy Kolegę w naszych skromnych progach. I mimo wszystko życzymy samych banalnych uszkodzeń, choć wszyscy wiemy, że nie ma tak lekko ;)

#3 Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


von oloo 21 Januar 2021, 10:39
"Witamy Kolegę w naszych skromnych progach" powiedział admin najlepszego forum tematycznego, jakie widziałem :) Dzięki za miłe przywitanie.

Re: Zasadniczo dobry dzień na przywitanie.


von Google Adsense [BOT] 21 Januar 2021, 10:39
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.