• USB typ-C -> HDMI (MHL) a raczej odwrotnie.

Questo argomento è contrassegnato come D'ARCHIVIO. Rispondi solo se il tuo messaggio contiene la soluzione (Termini e Condizioni p. 12.1).

#1 USB typ-C -> HDMI (MHL) a raczej odwrotnie.


da Grzechquu 8 ottobre 2020, 18:28
Hej, wiem że pewnie nie jeden z tu obecnych spotkał się z (MHL) czyli przejściówka z USB (kiedyś
typ mikro teraz typ C) na HDMI dla telefonów.

Mam zagwozdkę czy taka przejściówka będzie działać w druga stronę. Z HDMI->USB C
Tzn czy wyrzucę obraz z laptopa kamery czy czegoś innego z HDMI do monitora przenośnego z USB typ C właśnie. Ktoś próbował takich rzeczy ?
Monitor to HP S14, zastanawiam się nad kupnem uszkodzonego z rozbitą matrycą. Do moich celów będzie idealny pod warunkiem że zadziała z HDMI.
Monitor zasilany przez to USB C.
Testowałem na note 10 + taki monitor i odpalił się DEX. Z tym że to było połączenie USB C-> USB C

Mam nadzieje ze to odpowiedni dział na takie pytanie. Jeżeli ktoś ma możliwość sprawdzenia byłbym bardzo wdzięczny.

Re: USB typ-C -> HDMI (MHL) a raczej odwrotnie.


da Google Adsense [BOT] 8 ottobre 2020, 18:28
Questo argomento è contrassegnato come D'ARCHIVIO. Rispondi solo se il tuo messaggio contiene la soluzione (Termini e Condizioni p. 12.1).

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 0 ospiti

_______________________________
Tutti i diritti riservati. È severamente vietata la copia non autorizzata del contenuto di questo sito Web o di qualsiasi sua parte.
Eventuali marchi, nomi di società, prodotti o servizi pubblicati su questo sito Web appartengono ai legittimi proprietari, sono protetti da copyright e utilizzati solo a scopo informativo.