• Zasilacz do laptopa z gniazdem USB jak sprawdzić czy działa?

Questo argomento è contrassegnato come D'ARCHIVIO. Rispondi solo se il tuo messaggio contiene la soluzione (Termini e Condizioni p. 12.1).

#1 Zasilacz do laptopa z gniazdem USB jak sprawdzić czy działa?


da xardasbot1 1 ottobre 2020, 21:26
Hejka mam ładowarkę do lenovo yoga 3 14 ale laptop w ogóle nie startuje na niej na kluczu wejściowym i rez pomiarowym jest 4-5V

Gniazdo ładowarki wygląda tak Immagine


Jak sprawdzić czy zasilacz działa? czy na końcówce zasilania będe miał już te 20V czy dopiero jak płyta da sygnał do ładowarki żeby załączyć te 20V ( bo gniazdo służy jako usb 5v i zasilania 20V ?

Próbowałem miernikiem zmierzyć te piny i jedyne napięcie jakie znalazłem to 1,9V między pinem 3 i 4. Chce wymienić zasilacz ale nie jestem pewien czy on jest uszkodzony ( laptop ma zwarcie na głównej lini pewnie przez ten laptop)

Re: Zasilacz do laptopa z gniazdem USB jak sprawdzić czy działa?


da Google Adsense [BOT] 1 ottobre 2020, 21:26
Questo argomento è contrassegnato come D'ARCHIVIO. Rispondi solo se il tuo messaggio contiene la soluzione (Termini e Condizioni p. 12.1).

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 1 ospite

_______________________________
Tutti i diritti riservati. È severamente vietata la copia non autorizzata del contenuto di questo sito Web o di qualsiasi sua parte.
Eventuali marchi, nomi di società, prodotti o servizi pubblicati su questo sito Web appartengono ai legittimi proprietari, sono protetti da copyright e utilizzati solo a scopo informativo.