• Cześć wszystkim!

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

#1 Cześć wszystkim!


von chmielu182 10 September 2020, 08:28
Cześć, jestem Marcin.
Znalazłem to forum, bo coraz bardziej "wkręcam się" w naprawianie elektroniki i akurat szukałem info na temat naprawy zasilania płyty głównej w laptopie. Z lutownicą jestem obyty od małego. Do tej pory udawało mi się naprawiać płyty główne, gdzie uszkodzenia były widoczne "gołym okiem" i mniej skomplikowane urządzenia elektroniczne, ale jak już tu jestem, to na pewno pochłonę trochę teorii. Ogólnie to jestem informatykiem i ogarniam wiele płaszczyzn IT. Administrowanie systemami, sieciami... Wymieniłem dziesiątki ekranów w telefonach/tabletach. System w telefonie też bez problemu przeinstaluję. Dodatkowo ogarniam sieci HFC, CCTV, trochę SAT a także zabezpieczenia techniczne. Samochód też sam naprawiam (o ile dysponuję odpowiednimi narzędziami :p)
Lubię się dzielić wiedzą, więc jak będę widział, że będę w stanie komuś pomóc na forum, to na pewno chętnie pomogę.
Pozdrawiam.

Re: Cześć wszystkim!


von Google Adsense [BOT] 10 September 2020, 08:28

#2 Re: Cześć wszystkim!


von Vogelek23 10 September 2020, 15:10
Witamy Cię, Marcinie, w naszych skromnych progach. W kwestiach technicznych, bądź też dotyczących obsługi i działania forum, albo jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości, możesz śmiało pisać do mnie na PW - jeszcze się nie zdarzyło, bym kogokolwiek pozostawił bez odpowiedzi :)

Re: Cześć wszystkim!


von Google Adsense [BOT] 10 September 2020, 15:10
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 0 Gäste

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.