• Tworzenie wsadu biosu

#1 Tworzenie wsadu biosu


von Kamar15 31 Juli 2020, 21:09
Witam
Chcę utworzyć wsad biosu, korzystam z poradnika tutorial-jak-rozpakowac-bios-phoenix-a-fl1-fl2-t4956.html za pomocą UniwersalExtractor'a wyciągnąłem pliki z rozszerzeniami FL1 i FL2, następnym punktem jest Rozpakować pliki za pomocą programu e_bcpvpw.exe, w ogóle nie rozumiem tego polecenia, jak mam to zrobić? Pytanie może i głupie ale jestem totalnie początkujący i proszę o wyrozumiałość

Re: Tworzenie wsadu biosu


von Google Adsense [BOT] 31 Juli 2020, 21:09

#2 Re: Tworzenie wsadu biosu  [GELÖST]


von Vogelek23 1 August 2020, 03:17
Kamar15 hat geschrieben:Rozpakować pliki za pomocą programu e_bcpvpw.exe, w ogóle nie rozumiem tego polecenia, jak mam to zrobić?
W instrukcji masz w tagu CODE podaną komendę, którą masz wpisać w wierszu poleceń/terminalu, aby program e_bcpvpw.exe utworzył plik z rozszerzeniem ROM.

Kamar15 hat geschrieben:Pytanie może i głupie ale jestem totalnie początkujący i proszę o wyrozumiałość
Wyrozumiałość jest tam, gdzie jest choćby podstawowa wiedza. To jakby skakać z 10-metrowej trampoliny, gdy jeszcze nigdy nie pływałeś w wodzie. To duży błąd, bo w taki sposób nic się nie nauczysz. Jeśli chcesz być w tym dobry, chcesz się nauczyć - zacznij od podstaw, a nie od d*** strony ;)

Re: Tworzenie wsadu biosu  [GELÖST]


von Google Adsense [BOT] 1 August 2020, 03:17

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 0 Gäste

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.