• Jakiej marki termopady są w GPU?

Эта тема помечена как АРХИВНАЯ. Oтвечайте только если ваше сообщение содержит решение проблемы (Условия и Положения, c. 12.1).

#1 Jakiej marki termopady są w GPU?


от Laki1231 25 Июль 2020, 21:36
Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć jakiej marki są oryginalne termopady w gpu no Gigabyte 2080 Super Aorus? Zmieniłem pady na GP-EXTREME Gelida ale jest gorzej niż przed wymiana.

Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


от Google Adsense [BOT] 25 Июль 2020, 21:36

#2 Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


от Vogelek23 26 Июль 2020, 00:57
Obawiam się, że z takim pytaniem musisz zwrócić się do producenta karty grafiki. Mam jednak podstawy sądzić, że nawet jeśli otrzymasz odpowiedź, to i tak nic Ci to nie da, bo zwykle tego typu "elementy montażowe" są dostarczane na zamówienie przez firmy, które nie sprzedają tych samych produktów na rynek ogólny, bądź jeśli nawet sprzedają, to pod inną marką i oznaczeniami.

#3 Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


от Laki1231 26 Июль 2020, 07:41
Dziękuję za odp. Generalnie mam taki problem że w RTX 2080S Aorus wydmuchane zostały termopady kompresorem na pamięciach. Zamontowałem o grubości 1mm ale temp GPU były wysokie 83 stopnie i zbijało zegary karty graficznej. Termopad dałem Gelida GP ECTREEM 12W, po zdjęciu radiatora zrobił się jakby wysuszony. Pytanie czy przez to że był za gruby tak się stało z nim czy taki beznadziejny. ? Jaka ewentualnie markę wybrać. Co do grubości w szczelinę nie wejdzie karta kredytowa. Stare laminowane prawko już tak

Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


от Google Adsense [BOT] 26 Июль 2020, 07:41
Эта тема помечена как АРХИВНАЯ. Oтвечайте только если ваше сообщение содержит решение проблемы (Условия и Положения, c. 12.1).

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.